Logowanie
koszyk
Brak produktów.

Sprzedaż bezpośrednią naszych strojów prowadzimy już od niemal dwudziestu lat. Jest to forma sprzedaży skierowana do grup komunijnych. Jeśli macie Państwo grupę dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii i potrzebujecie dla nich strojów na tę uroczystość, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

  • Po zgłoszeniu grupy umawiamy się na pierwsze spotkanie. Przyjeżdżamy w umówione miejsce, prezentujemy interesujące Państwa stroje, ubierając je na dzieci, tak aby mogli Państwo zobaczyć dokładnie jak dzieci się prezentują i ułatwić wybór. Po uzgodnieniu szczegółów dotyczących wybranych strojów mierzymy każde dziecko. Na prezentację przywozimy również wszelkie pozostałe dodatki, jakie posiadamy w naszej ofercie tj. bolerka, pelerynki, torebki, rękawiczki, wianki, itp.
  • Na drugie spotkanie umawiamy się najwcześniej po feriach zimowych. Przywozimy uszyte stroje i ewentualnie zamówione wcześniej dodatki. Każdy ma wtedy możliwość sprawdzenia czy wszystko pasuje. Jeśli coś wymaga poprawek, na miejscu zaznaczamy i zabieramy do poprawy. Na tym spotkaniu mają Państwo również możliwość zakupienia wszelkich dodatków.

Za nasze przyjazdy nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Ceny strojów znajdujące się w naszym cenniku dotyczącym sprzedaży bezpośredniej są ostateczne i zawierają wszystkie nasze wizyty a także ewentualne poprawki.

Serdecznie zapraszamy do współpracy! Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość zarówno strojów jak i obsługi. Potwierdza to ogromna liczba grup, które niemal od początku nieprzerwanie korzystają z naszych usług!