Grupy komunijne

Serdecznie zapraszamy do współpracy grupy komunijne. Każdego roku, korzystając z naszego niemal trzydziestoletniego doświadczenia, obsługujemy setki grup oferując naszą niezwykle bogatą ofertę strojów a także dodatków komunijnych.

Prowadzimy dwa rodzaje sprzedaży:

1. Sprzedaż bezpośrednia (przyjeżdżamy, mierzymy, odwozimy)

Po zgłoszeniu grupy (można to zrobić telefonicznie, mejlowo lub poprzez formularz kontaktowy) umawiamy się na spotkanie i jedziemy do grupy w miejsce zaproponowane przez organizatora. Na spotkaniu prezentujemy nasze stroje i dodatki, tak żeby każdy mógł na żywo zapoznac się z naszą ofertą. Po wyborze strojów mierzymy osobiście każde dziecko. Po wykonaniu strojów umawiamy się na kolejne spotkanie i odwozimy gotowe stroje na miejsce, gdzie każdy ma możliwość przymierzenia i sprawdzenia czy wszystko jest w porządku. Jeśli coś wymaga poprawy, znaznaczamy wszystko na miejscu i zabieramy strój do poprawy. Cena dla sprzedaży bezpośredniej jest ostateczna i zawiera zarówno nasze przyjazdy jak i ewentualne poprawki. Działamy na terenie całego kraju. Zapraszamy!

Uwaga! Przyjęliśmy zasadę, iż standardowo obsługujemy grupy powyżej 10 osób. Jeśli grupa jest mniejsza, nasz przyjazd jest możliwy, jednakże grupa taka musi w pełni dostosować się do zaproponowanych przez nas terminów, głównie w godz. 12:00-16:00 lub po godzinie 20:00. Zastrzegamy sobie również prawo do rezygnacji ze zlecenia, jeśli ostateczna liczba zmierzonych po przyjeździe dzieci będzie mniejsza niż 5.

Ceny strojów w sprzedaży grupowej dotyczą grup powyżej 10 osób. W przypadku mniejszych grup do ceny stroju należy doliczyć:

30 zł - Linie AP, AK, KP i KR

50 zł - Linie AS, SP, SR, SC, SF, SL, ST


2. Sprzedaż wysyłkowa

Należy wypełnić formularz lub zgodną z nim kopię i przesłać mejlowo lub pocztą tradycyjną. Po wykonaniu zamówienia stroje przesyłamy kurierem na wskazany adres. Płatność następuje przy odbiorze przesyłki lub przelewem na konto firmy przed wysyłką strojów. W przypadku wysyłkowego zamówienia grupowego prosimy o wcześniejszy kontakt w celu uzyskania cennika dla tego typu zamówienia.